Hakkımızda

Bir Anadolu Reklamcısı

1994 yılında Gaziantep’te reklamcılık çalışmalarına başlayan Dolphin Ajans, yaptığı yatırımlarla 1997 yılında dijital film ve montaj stüdyosunu Gaziantep ve bölgeye taşıdı. 2002 yılından bu yana ulusal reklam veren marklarını uluslararası mecralara taşıyan Dolphin Ajans, medya planlama ve satın alma konusunda ulusal tecrübeye ve 22 yıllık deneyime sahip kadrosu ile tam hizmet ajansıdır.

2006 yılında “Anadolu’nun En iyi Prodüksiyon Ajansı” ödülüne layık görülmüştür. Dolphin Ajans, Türkiye’nin en büyük organize sanayisine sahip ve 2009 yılında 4 Milyar $ ihracat rakamına ulaşan “Marka Şehir” Gaziantep’te faaliyet göstermektedir. Markalarının; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde yayını noktasında da bölgeye en yakın reklam ajansıdır. Dolphin Ajans, Türkiye’de ki uluslararası markaların Ortadoğu ve Avrupa televizyonlarında reklam yayınlarının medya planlama ve satın alma Türkiye yetkili ajanslığını üstlenmektedir.


Neden Biz

Mesleki ilkelerimize “ödünsüz” bağlıyız.
Müşterilerimiz için önemli olanı çabuk kavrar, onları “doğruya” yönlendiririz.
Birimlerimiz kendi alanlarında “uzman ve deneyimli” kadrolardan oluşur.
Bizler “takım çalışmasının” doğruluğuna ve gücüne inanırız.
Tüm tedarikçi kesimlerden aynı “takım anlayışını” paylaşan deneyimli, uyumlu ve verimli “stratejik çözüm ortakları” ile çalışırız. Sonuç olarak; bizimle çalışan firmaları kendi sektöründe lider yaparız.


Neler Yaparız

Reklam Film Prodiksiyonları
Tanıtım Film Prodiksiyonları
Medya Plânlama ve Satın Alma
Reklam Fotoğraçılığı
Grafik Tasarım
Amblem - Logo Tasarım
Kurumsal Kimlik Tasarım
Ambalaj Tasarımı
Gazete ve Dergi İlan Tasarımları
Baskılı Malzemeler (Broşür, Katalog, Afiş vs.)
Açık Hava Reklam Tasarımları (Billboard, Araç Giydirme vs.)
Fuar ve Sempozyum Stand Malzemeleri


Ekip Ruhu

Genç ve dinamik bir ekip kadrosu ile cesaretli bir şekilde yapıcı fikirler ortaya çıkaran ve şeffaf bir ortamda ortaya çıkardığı bu fikirleri ekip arkadaşları ile paylaşarak güncel konuyu ekibin ortak hedefi haline getirmektir. Ekipte herkes birbirini sevmek zorunda değil, ancak kendimizi diğer arkadaşlarımızla özleştirmeli ve onlara önem vermekteyiz.